پنج شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

اخبار

کتاب سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)؛ با نگاهی به وضعیت کشور و منطقه

کتاب سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)؛ با نگاهی به وضعیت کشور و منطقه
نوپاها پدیده‌های تازۀ فضای کسب و کار، بر رسانه‌های دیجیتال و فناوری اطلاعات مبتنی هستند که با توجه به ایده‌های نو شکل می‌گیرند و با شتاب بسیاری رشد می‌کنند.

متن حاضر، گزارشی از «سلسله مطالعات تحلیلی» است که به بررسی و تحلیل وضعیت زیرحوزه‌های مختلف رسانه‌های دیجیتال و فناوری اطلاعات در کشور و بازخوانی شرایط، ابعاد، مسائل و رویکردهای مطرح در این حوزه‌ها ناظر است.

گزارش «سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)؛ با نگاهی به وضعیت کشور و منطقه»، به بررسی و تحلیل مفاهیم و روش‌های سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها و شیوۀ عملکرد هر یک از این انواع سرمایه‌گذاری پرداخته و با بررسی مسائل و سرفصل‌های مطرح در این حوزه، به زبانی ساده و بدون پیرایه، بحث‌های بنیادین حوزۀ سرمایه در کسب‌و‌کارهای نوپا را مطرح و بررسی کرده است. در این مطالعه همچنین نگاهی به وضعیت این حوزه در کشور شده و برای فراهم کردن امکان مقایسه، نگاهی به این بخش در کشورهای شاخص منطقه داشته است.

 


سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)؛ با نگاهی به وضعیت کشور و منطقهسرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)؛ با نگاهی به وضعیت کشور و منطقه

روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.